زمانبندی تکمیل و تحویل مسکن مهر پردیس در فازهای 9،8،5 و 11 اعلام شد

زمانبندی تکمیل و تحویل مسکن مهر پردیس در فازهای 9،8،5 و 11 اعلام شد
وزارت راه و شهرسازی، طی گزارش ارائه شده از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس برنامه زمانبندی تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ بدین شکل اعلام کرد : زمان افتتاح واحدهای فاز ۵ در هفته سوم و چهارم مرداد ، فاز ۸ هفته اول مرداد تا پایان شهریور، فاز ۹ در هفته دوم مرداد و فاز ۱۱ در هفته اول تا چهارم مرداد.

به گزارش شابش، قبل از این محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم افتتاح ۶۵۰ واحد مسکونی مسکن مهر در فاز ۵ شهر جدید پردیس اعلام کرده بود : طی ۴ ماه اخیر شاهد چهار مرحله افتتاح بودیم که طی این مراسم‌ ها بیش از ۵ هزارو ۷۰۰ واحد به متقاضیان تحویل شد. این امر نشان می‌دهد که ما موفق شدیم مهم‌ ترین مشکل این پروژه‌ ها در احداث زیرساخت را رفع کرده و طرح‌ های روبنایی را تا حد زیادی پیش ببریم. مواردی که قطعا از حقوق شهروندی ساکنان این مناطق به حساب می آید.

وی در ادامه افزود : بی شک این مراسم ‌ها به شکل نمایشی نخواهد بود، همکاران ما در شرکت عمران پس از انجام پروژه‌های عظیم و دشوار در جهت ساخت دیوارهای حائل و سایر خدمات زیربنایی و روبنایی این شرایط را برای تحویل واحدها فراهم کرده‌اند، به طور مثال ساخت ۸ کیلومتر دیوار حائل که برابر با نیمی از فاصله پردیس تا تهران است در محله مهران فاز 5 پردیس بخشی از این اقدامات می باشد. با اعتمادسازی صورت گرفته خوشبختانه کارهای مرتبط با خرید ، تعهدات و آورد متقاضیان در حال انجام می باشد و تنها بخشی از مشکلات نرم‌ افزاری باقی ‌مانده است و سعی داریم در صورت عدم رفع آن ‌ها، مسائل را به نفع متقاضیان تمام کنیم و تا پایان سال جاری بخش عمده ‌ای از واحدها را تکمیل کرده و تحویل دهیم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم