شابش در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

شابش در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ
وبسایت و اپلیکیشن شابش در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ (سالن 38) منتظر شما عزیزان می باشد.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور می باشد که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان دنیای فناوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناوری به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی نظیری برای تبادل نظر و بحث در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

این دوره نمایشگاه الکامپ که در فاصله 30 تیر لغایت 2 مرداد ماه 96 برگزار خواهد شد و فرصت عالی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می دهد تا با یافتن مخاطبانشان، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و سوم الکامپ با حمایت سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار شود.

جهت ارتقاء سطح محتوای نمایشگاه همزمان با برپایی این رویداد مهم تعدادی نشست و میزگرد تخصصی در حوزه های مختلف با حضور اساتید برجسته بین المللی و چهره های ارزشمند داخلی نیز پیش بینی شده و همچنین استقبال چشمگیر استارت آپ ها یکی از اتفاقات مهم این دوره است ، شابش نیز به عنوان یک استارتاپ موفق در این رویداد بزرگ حضور دارد و منتظر شما عزیزان در سالن 38 می باشد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم