شابش در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

شابش در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ
وبسایت و اپلیکیشن شابش در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ (سالن 38) منتظر شما عزیزان می باشد.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور می باشد که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان دنیای فناوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناوری به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی نظیری برای تبادل نظر و بحث در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

این دوره نمایشگاه الکامپ که در فاصله 30 تیر لغایت 2 مرداد ماه 96 برگزار خواهد شد و فرصت عالی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می دهد تا با یافتن مخاطبانشان، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و سوم الکامپ با حمایت سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار شود.

جهت ارتقاء سطح محتوای نمایشگاه همزمان با برپایی این رویداد مهم تعدادی نشست و میزگرد تخصصی در حوزه های مختلف با حضور اساتید برجسته بین المللی و چهره های ارزشمند داخلی نیز پیش بینی شده و همچنین استقبال چشمگیر استارت آپ ها یکی از اتفاقات مهم این دوره است ، شابش نیز به عنوان یک استارتاپ موفق در این رویداد بزرگ حضور دارد و منتظر شما عزیزان در سالن 38 می باشد.

نظرات کاربران

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم