بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تهران افتتاح شد

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تهران افتتاح شد
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ ۲۰۱۷) به عنوان بزرگترین رویداد بین المللی فناوری اطلاعات کشور با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی از امروز جمعه ۳۰ تیر لغایت 2 مرداد به مدت ۴ روز برگزار می شود.

به گزارش شابش ، در این رویداد و نمایشگاه بزرگ بیش از ۸۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۰ کشور جهان در فضایی با مساحت ۶۰ هزار متر مربع آخرین خدمات، محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایش می گذارند. در الکامپ امسال برای سومین سال متوالی، استارتاپ‌ها با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای حضور دارند و در همین راستا وبسایت و اپلیکیشن شابش نیز به عنوان یک استارتاپ پیشرو در بخش بازار مسکن با امکان درج آگهی ملک در این نمایشگاه و رویداد بزرگ شرکت کرده است و برای بازدید از غرفه شابش می توانید به سالن 38 مراجعه کنید ، همکاران ما پذیرای شما عزیزان خواهند بود.

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ سالن دولت الکترونیک با حضور دستگاه‌های دولتی برپا شده و بنا بر اعلام محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، قرار است فاز سوم و نهایی شبکه ملی اطلاعات در روز سوم این نمایشگاه در این سالن رونمایی و راه اندازی بشود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است نخستین همایش رسمی الکامپ نیز امسال با عنوان «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات» یکم مردادماه در حاشیه نمایشگاه برگزار شود و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و مدیران عامل شرکت‌های بزرگ فاوای کشور، درباره آینده ۸ محور تجارت الکترونیکی، اینترنت، اپلیکیشن، استارتاپ، اپراتورها، بیگ دیتا، امنیت و شبکه بحث و گفتگوی بنشینند.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ جمعه ۳۰ تیر لغایت 2 مردا در محل نمایشگاه بین المللی تهران از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای بازدید کنندگان می باشد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم