خیالتان راحت ، رکودی در کار نیست ...!

خیالتان راحت ، رکودی در کار نیست ...!
موضوع مسکن و تأمین آن برای مردم به یک مشکل تبدیل شده و علی‌ رغم تعداد زیاد مشاوران املاک وقتی با مردم صحبت می‌کنید میگویند که باید ارائه خدمات در این بخش با سرعت بالاتر، روش‌های نوین و شفافیت بیشتر انجام بپذیرد.

 یکی از دلایل ایجاد حباب رکود نبود شفافیت در قیمت ها و بازار مسکن می باشد که به کمک فناوری های روز و مدرن می توان این عدم شفافیت را از بین برد، اگر بخواهیم از علتی دیگر برای حباب رکود نام ببریم باید از متناسب نبودن عرضه و تقاضا هم بگوییم. تحریک تقاضا مهم ‌ترین راهکاری است که درباره خروج از حباب رکود عنوان می ‌شود. در سال‌های گذشته شاهد بسته‌ های مختلفی برای روئق صنایع مختلف بودیم که همگی بر تحریک تقاضا دلالت داشتند. به عنوان مثال برای خروج از رکود صنعت خودرو، طرح اقساطی توانست هدف را محقق کند. بنابراین یکی از مولفه‌ های تحریک تقاضا، روش تسهیلات‌ دهی است. اگر مسکن را به دو گونه لوکس و غیرلوکس تقسیم کنیم، کارشناسان معتقند مسکن غیرلوکس که مربوط به اقشار متوسط جامعه است، رکودی ندارد. اما مسکن‌های لوکس با قیمت‌های بالا همچنان در بین خانه‌های خالی و رکود زده جایگاه ویژه‌ای داشته و باعث ایجاد حباب رکود و القا آن به بازار مسکن شده اند.

شفافیت در معاملات و قیمت ها می تواند این حباب را بشکند و برای رسیدن به این هدف می توان از فناوری های نوین استفاده کرد مانند وبسایت و اپلیکیشن های گوشی های هوشمند که این روز ها بین مردم بسیار متداول شده اند، در ضمینه املاک  و مسکن هم وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی فعالیت می کنند که می‌ توان به وسیله آن ها مسیر معاملات بخش مسکن در کشور را تسهیل و شفاف کرد. در حال حاضر این وب سایت ها واپلیکیشن ها با واکاوی مطالبات مردم و اهمیت دادن به وقت و نظر آنان مخاطبان بیشتری را جذب کرده اند. پیشرو و رهبر این مجموعه ها، شرکت شابش می باشد که توانسته خود را از طریق تولید یک محصول کاملا ملی و بومی شده با فرهنگ ایرانی نسبت به بقیه مجموعه ها متمایز کند ، به گفته آقای شهریار هژبر مدیر عامل و بنیان گذار این مجموعه، سیاست شابش قدم برداشتن در راه شفاف سازی بازار مسکن و املاک برای از بین بردن حباب  رکود می باشد و در پیرو این سیاست تیم شابش شعار اصلی خود را "خیالتان راحت ، رکودی در کار نیست"  انتخاب کرده است ، وب سایت و اپلیکیشن شابش دارای امکانات فراوان و کاربردی مانند جستجوی پیشرفته و هوشمند ، مشخصات و عکس تمامی آگهی ها ، ثبت آگهی راحت و سریع ، علاقه مندی ها و پنل مدیریت آگهی می باشد ، علاوه بر تمامی این امکانات باید به رابط کاربری زیبا، راحت و کاربر پسند آن هم اشاره کنیم.

شما می توانید محله ، متراژ ، قیمت نوع آگهی و یا هر معیاری دیگری که نیاز دارید را بنا به اینکه آگهی رهن واجاره می خواهید و یا خرید، انتخاب کنید و به راحتی ملک مورد نظرتان را پیدا کنید و یا اگر مالک هستید فقط در چند مرحله کوتاه و آسان قادر خواهید بود خانه ، آپارتمان ، ویلا ، مغازه ، زمین ، سوله ، دفتر کار و مستغلات خود را در وب سایت و اپلیکیشن شابش آگهی کنید و آن را به آسانی بفروشید و یا اجاره دهید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم