استفاده از وسایل دور ریختنی در دکوراسیون خانه

استفاده از وسایل دور ریختنی در دکوراسیون خانه
شاید خیلی از مواقع شده که وسیله های اضافه را بخواهید دور بریزید و وسایلی بوده اند که شکل زیبایی داشتند و شاید شما دلتان نمی آمده آن را دور بیاندازید ، خوب برای استفاده مجدد از آن وسایل کمی خلاقیت و تغییر کاربری لازم است.

به گزارش شابش ، در خانه همه ما وسایل و لوازمی مانند بطری های خالی شیشه ای و پلاستیکی و تکه چوب های بی مصرف و خیلی از وسایل بی مصرف دیگر پیدا می شوند که هیچ استفاده ای از آنها نمی شود اما همیشه با خلاقیت می توان راه و پیشنهادی برای استفاده از وسایل بی مصرف پیدا کرد. در ادامه برخی از این خلاقیت ها را مشاهده می کنید :


از تکه چوب های بریده شده و ناقص که اندازه ها و فرم های مناسبی برای استفاده ندارند و کوچک و یا خرد شده هستند می توان یک ساعت ساده و زیبا و دیوارکوب های شیک تهیه و از تازکی اجزای دکوراسیونی خانه لذت برد.
فنجان های شکسته که فکر میکنیم دیگر به دردی نمی خورند ولی با کمی خلاقیت می توانیم فنجان های ترک خرده را به بهترین و زیباترین گلدان ها برای زیباتر کردن و تزیین منزلتان تبدیل کنید .

 گلهای خشک شده ای را که دارید دور نریزید، با انها آینه ی اتاق خواب و یا حتی گوشه کنار اتاق پذیرایی را زیبا کنید تا حال و هوای عاشقانه ای را به خانه بدهید.

 


 

صندوقچه های قدیمی بی مصرفی که دارید دور نریزید با آن می توانید به راحتی و به کمک دو بالشتک صندلی راحت و زیبایی بسازید.

 


 

چوب های خورده و ریز را به زیبایی رنگ آمیزی کنید و با درکنار هم قراردادن آن ها تابلویی فوق العاده و زیبا و یا لوازم دکوری کوچک جذاب بسازید و گوشه از آپارتمان خود قرار دهید.

 


 

درب های رنگی بطری های بی مصرف پلاستیکی نوشابه ، آب ، دوغ و... را برای تزیین چراغ خواب و یا گلدان های قدیمی  به کار ببرید و یا با ردیف کردن آن ها در یک بند پرده ای رنگین و زیبا برای گوشه ای از خانه خود بسازید.نظرات کاربران

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم