استفاده از وسایل دور ریختنی در دکوراسیون خانه

استفاده از وسایل دور ریختنی در دکوراسیون خانه
شاید خیلی از مواقع شده که وسیله های اضافه را بخواهید دور بریزید و وسایلی بوده اند که شکل زیبایی داشتند و شاید شما دلتان نمی آمده آن را دور بیاندازید ، خوب برای استفاده مجدد از آن وسایل کمی خلاقیت و تغییر کاربری لازم است.

به گزارش شابش ، در خانه همه ما وسایل و لوازمی مانند بطری های خالی شیشه ای و پلاستیکی و تکه چوب های بی مصرف و خیلی از وسایل بی مصرف دیگر پیدا می شوند که هیچ استفاده ای از آنها نمی شود اما همیشه با خلاقیت می توان راه و پیشنهادی برای استفاده از وسایل بی مصرف پیدا کرد. در ادامه برخی از این خلاقیت ها را مشاهده می کنید :


از تکه چوب های بریده شده و ناقص که اندازه ها و فرم های مناسبی برای استفاده ندارند و کوچک و یا خرد شده هستند می توان یک ساعت ساده و زیبا و دیوارکوب های شیک تهیه و از تازکی اجزای دکوراسیونی خانه لذت برد.
فنجان های شکسته که فکر میکنیم دیگر به دردی نمی خورند ولی با کمی خلاقیت می توانیم فنجان های ترک خرده را به بهترین و زیباترین گلدان ها برای زیباتر کردن و تزیین منزلتان تبدیل کنید .

 گلهای خشک شده ای را که دارید دور نریزید، با انها آینه ی اتاق خواب و یا حتی گوشه کنار اتاق پذیرایی را زیبا کنید تا حال و هوای عاشقانه ای را به خانه بدهید.

 


 

صندوقچه های قدیمی بی مصرفی که دارید دور نریزید با آن می توانید به راحتی و به کمک دو بالشتک صندلی راحت و زیبایی بسازید.

 


 

چوب های خورده و ریز را به زیبایی رنگ آمیزی کنید و با درکنار هم قراردادن آن ها تابلویی فوق العاده و زیبا و یا لوازم دکوری کوچک جذاب بسازید و گوشه از آپارتمان خود قرار دهید.

 


 

درب های رنگی بطری های بی مصرف پلاستیکی نوشابه ، آب ، دوغ و... را برای تزیین چراغ خواب و یا گلدان های قدیمی  به کار ببرید و یا با ردیف کردن آن ها در یک بند پرده ای رنگین و زیبا برای گوشه ای از خانه خود بسازید.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم