آیا خانه‌ام را به بالاترین قیمت بفروشم؟

آیا خانه‌ام را به بالاترین قیمت بفروشم؟
خانه تان را برای فروش گذاشته اید و می خواهید آن را بفروشید. قطعا پیشنهاد خریداری را قبول می کنید که بالاترین رقم را پرداخت کند. ما به شما توصیه می کنیم که تا قبل از خواندن این گزارش دست نگه دارید و معامله فروش را تمام نکنید! قطعا خواندن این گزارش به نفع شما است!
شابش: وقتی خانه تان را برای فروش به یک آژانس املاک می‌سپارید، اولین خواسته شما این است که خریداری با بالاترین قیمت به شما معرفی کند.
همه می‌دانیم که شما خانه‌تان را تعمیر کرده اید،از این خانه خاطرات زیادی دارید و در شرایط کنونی به پول فروش خانه نیاز دارید. اما بهتر است به جای اینکه به فروش خانه با بالاترین قیمت فکر کنید، به شرایط پرداخت خریدار فکر کنید. 
ممکن است وقتی خانه تان را برای فروش می گذارید خریدارانی داشته باشید که به دلیل پیشنهاد قیمت پایین تر به آنها توجه نکرده اید و درخواست آنها را رد کردید. بهتر است به جای این کار به پیشنهاد همه خریداران توجه کنید.
با توجه به همه پیشنهادات می توانید ببینید که کدام خریدار به صورت نقد و به یکباره پول خرید خانه شما را پرداخت میکند.
کدام خریدار در چند مرحله و با ارائه چک خریدار خانه شما شده و کدام خریدار در انتظار نهایی شدن درخواست وام خرید مسکن است تا بتواند در بازار ملک مورد نظرش را بخرید.
با توجه به این شرایط می توانید بهترین خریدار را با کم ضررترین روش پرداخت انتخاب کنید.
نکته اینجا است که اگر شما بالاترین قیمت با شرایط نا مناسب پرداخت را انتخاب کنید، در این نهایت شما هستید که متضرر خواهید شد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم