قیمت آپارتمان در محله های نزدیک به ایستگاه های مترو شهر تهران

قیمت آپارتمان در محله های نزدیک به ایستگاه های مترو شهر تهران
قیمت واحدهای مسکونی در شهر تهران و در هر محله، به عوامل زیادی از جمله، متراژ، سن‌ بنا، امکانات، موقعیت جغرافیایی و... بستگی دارد، یعنی عوامل زیادی وجود دارد که سبب کاهش یا افزایش قیمت یک واحد مسکونی می‌شود.

گزارش شابش :  اینکه یک ساختمان در چه مکانی واقع شده، از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت واحدهای مسکونی آن به شمار می‌رود، برای مثال نزدیک بودن به ایستگاه‌های مترو و BRT از نظر برخی از افراد که هر روزه از آن استفاده میکنند موقعیت بسیار خوبی به شمار می‌رود، اما بسیاری از افراد این مکان‌ها را شلوغ می‌دانند و ترجیح می‌دهند که مکان سکونتشان در محله ای با آرامش بیشتر باشد.

مترو یا همان قطار زیرزمینی شکل ساده، سریع و مقرون به صرفه‌ای برای رفت و آمد می باشد ، امروز نزدیکی ایستگاه‌های مترو به مکان‌های پررفت و آمدی چون دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، بیمارستان‌ها، مراکز مذهبی، فرودگاه‌ها، موزه‌ها، پارک‌ها و مکان‌های ورزشی یکی از موارد مورد توجه و مهم برای مردم و مسئولان شهری و ساکنین است و مسیرهای به اصطلاح «متروخور»، جزو مسیرهای خوب محسوب می‌شود. بسیاری از استفاده کنندگان مترو، حالا دیگر فکر می‌کنند، اگر مترو نبود، شاید جای دیگری را برای کار یا زندگی انتخاب می‌کردند و نزدیکی به مترو یکی از مزایای خانه‌هایی است که در بنگاه‌های معاملات ملکی به مشتریان معرفی می‌شود. ‏به طوری که برای خرید آپارتمان حوالی مترو در محدوده مولوی حداقل از متری ۲ میلیون تومان و در قیطریه حداقل از متری ۹ میلیون تومان باید هزینه کرد. نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم