اخبار و مقالات ملک

گزارش گیری لحظه ای اقساط وام مسکن با چند کلیک ساده

گزارش گیری لحظه ای اقساط وام مسکن با چند کلیک ساده
حتما به خاطر دارید زمانی را که برای انجام امور بانکی ساده مانند پرداخت اقساط باید ساعت ها در صف های طولانی بانک در انتظار می ماندید. اما با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی، رفته رفته این صف های طولانی، کوتاه تر و کوتاه تر شدند و امروزه شما می توانید اکثر کارهای بانکی خود را از طریق اینترنت و با کمک موبایل و کامپیوتر و بدون صرف وقت و انرژی زیاد انجام دهید. ما در این مقاله قصد داریم امکان جدیدی را که بانک مسکن برای تسهیلات گیرندگان فراهم کرده است به شما معرفی کنیم.

استعلام وضعیت پرداخت اقساط وام مسکن

 

به گزارش وبسایت شابش، گیرندگان وام مسکن میتوانند از این پس به صورت مجازی، بدون مراجعه به بانک و اتلاف وقت، از آخرین وضعیت پرداخت اقساط وام های مسکن مطلع شوند.

 

 به این صورت کسانی که تسهیلات گرفته اند میتوانند در هر زمانی با صرف وقت بسیار اندک، تمامی اطلاعات آخرین وضعیت پرداخت اقساط خود، مبلغ کل اقساط، مانده بدهی، مانده جریمه، معوقه مانده کارمزد، تعداد کل اقساط و تعداد اقساط پرداخت شده را مشاهده کنند. 

 

در نبود این سامانه اینترنتی بعضی از کسانی که وام دریافت کرده بودند به خصوص تسهیلات گیرندگان مسکن مهر به دلیل دیر کرد اقساط وام و پرداخت دیرکرد متحمل ضرر زیادی میشدند و در بسیاری از موارد متوجه این جرایم نیز نبودند، در حالی که با ورود سامانه گزارش دهی این مشکل برطرف می شود.

 

 

چگونگی استعلام گیری وضعیت پرداخت اقساط وام مسکن

 

در این سامانه تسهیلات گیرندگان میتوانند با مراجعه به سایت بانک مسکن پس از انتخاب گزینه سامانه بانکداری الکترونیک،گزینه پرداخت قسط را در نوار نارنجی رنگ سمت راست صفحه مانیتور انتخاب کنند و پس از کلیک مجدد بر روی گزینه پرداخت قسط، وارد بخش مربوطه برای اطلاع از آخرین وضعیت و جزییات پرداخت اقساط تسهیلات مسکن شوند؛ 

 

در این قسمت با وارد کردن شماره کارت تسهیلات، افراد به صفحه ای هدایت می شوند که در آن آخرین وضعیت و ریز جزییات مربوط به پرداخت اقساط از سوی تسهیلات گیرندگان به تفکیک نمایش داده شده است.


 

نظرات کاربران

طاهری ( دوشنبه 27 آذر 1396 )
آقا این سایتشون ریز پرداختی رو نشون نمیده ):
سجادی ( شنبه 30 دی 1396 )
من همیشه از همین طریق اقساط رو پرداخت میکنم ولی چقدر خوبه که بشه ریز پرداخت ها رو بتوان مشاهده کرد
مریم کیوان فرد ( پنجشنبه 19 بهمن 1396 )
عالی است
جواد فتوحی ( چهارشنبه 25 بهمن 1396 )
اصلی ترین موضوع پرداخت ریز پرداخت میباشد که متاسفانه تحقق این امر هنوز در بانک مسکن صورت نگرفته است
علی پهلوانی ( سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 )
با سلام لطفا امکان رویت ریزپرداخت ها را هم فراهم کنید ممنون
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم