۴ استراتژی مشتری یابی که باید امتحان کنید

۴ استراتژی مشتری یابی که باید امتحان کنید
آیا دچار یکنواختی شده اید؟ آیا از تماس های مشتری یابی قدیمی و تکراری خسته شده اید؟شاید وقت آن رسیده تکانی به خود داده و روال کار را تغییر بدهید و با استفاده از تکنیک های مشتری یابی که قبلا امتحان نکرده اید، یک سری مشتری جدید پیدا کنید.

 شابش: این چهار استراتژی آسان و موثر مشتری یابی شاید تنها چیزیست که برای رونق گرفتن فروش تان لازم دارید:

 

1. اینباکس ایمیل خود را بصورت جدی و اساسی خالی کنید

آیا ایمیل هایی دارید که هفته هاست در اینباکس تان حضور دارند (یا شاید چند ماه)؟ اکنون وقت آن رسیده که اینباکس خود را خالی کنید و مطمئن شوید در همین حالت باقی می ماند. به تمام پیام هایی که برای شما ارسال شده پاسخ دهید، سوال بپرسید و قرار ملاقات بگذارید. شاید از تعداد مشتریهایی که لا به لای این ایمیل ها پنهان شده اند متعجب شوید!

 

2. چند نامه ارسال کنید

ما در مورد ارسال نامه واقعی صحبت می کنیم؛ نامه‌هایی که دارای تمبر پستی هستند. این روزها همه به اندازه ای پست های آنلاین دریافت می کنند که دریافت یک نامه واقعی درب منزل جالب به نظر می رسد. تمام کاتالوگ ها و بروشورهایی که دارید را داخل نامه بگذارید و فراموش نکنید که کارت معرفی کسب و کار و خودتان را هم داخل پاکت بگذارید.

 

3. «ارزیابی و ارزشیابی رایگان منازل در روزهای جمعه» را آغاز کنید

ممکن است شما همیشه این کار را به صورت رایگان انجام دهید اما چرا آن را به نمایش نمی گذارید؟ در رسانه اجتماعی پستی در این رابطه قرار دهید، در مورد این کار اغراق کرده و آن را بزرگ جلوه دهید و آن را به یک سرگرمی تبدیل کنید. مردم شروع به اشتراک گذاری آن با دوستان خود می کنند و قبل از اینکه متوجه شوید، مشتری های زیادی به سراغ شما می آید.

 

4. عضو یک باشگاه یا کلوپ شوید

اگر با افراد جدید ملاقات نمی کنید، یافتن سرنخ ها و مشتری های جدید سخت است. برای این موضوع برنامه ریزی کنید. در یک کتابخانه، باشگاه ورزشی یا فرهنگی عضو شوید. بدون شک دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد، و حتی ممکن است یک خریدار یا فروشنده جدید پیدا کنید!

 

قبل از اینکه اقدام به مشتری یابی کنید، یادتان نرود ابتدا در سایت شابش عضو شوید و فایل های اجاره و فروش خود را در  آن به روز رسانی کنید. به این ترتیب، اگر یک مشتری احتمالی در گوگل به دنبال شما بگردد، قطعاً بهترین بازنمایی را از خدمات و فهرست فعالیت های شما دریافت می کند.  

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم