وضعیت فعلی شهرهای جدید پردیس ، پرند ، هشتگرد

وضعیت فعلی شهرهای جدید پردیس ، پرند ، هشتگرد
محسن نریمان مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت:شهر های پرند و پردیس به ترتیب حدود ۱۰۰ و ۸۵ هزار مسکن مهر داریم که در صورت اسکان خانواده ها این دو به کلان شهر تبدیل خواهند شد.

به گزارش شابش ، مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار کرد : در حال حاضر حدود ۱۰۰ هزار مسکن مهر در پرند داریم که ۹۰ هزار واحد دارای متقاضی و ۷ هزار واحد فاقد متقاضی هستند. جمعیتی که در آینده در پرند ساکن می شوند خارج از تصور ماست به این دلیل که ما  آن جا را برای ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار در نظر گرفته بودیم ولی دولت قبل با مشاهده زمین های خالی تصمیم به ساخت و ساز ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر گرفت که باعث اقزایش شدید افق جمعیتی این شهر شد.

وی درباره شهر پردیس نیز گفت : در حال حاضر حدود ۸۵ هزار واحد مسکن مهر در این شهر داریم که همه متقاضی دارند اگر آنجا هم خانواده ها ساکن شوند حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار جمعیت خواهد داشت و با توجه به جمعیت فعلی اش در سال های آینده تا ۴۰۰ هزار نفر نیز میرسد.

نریمان درباره شهر جدیدهشتگرد نیز خاطر نشان کرد : در شهر جدید هشتگرد نیز ما ۷ تا ۸ هزار مسکن خالی داریم که پیش بینی میشود بعد از راه اندازی مترو هشتگرد جمعیت به طرز چشمگیری رشد داشته باشد  زیرا با اجرای متروی هشتگرد شهروندان میتوانند در مرکز تهران کار کنند و در هشتگرد زندگی کنند ، اگر اعتبارات مورد نیاز تامین شود انشاءالله امسال پروژه مترو هشتگرد را به صورت موقت به بهره‌برداری می‌رسانیم. ما باید ۱۵۰ میلیارد تومان دیگر برای خط ریلی تزریق کنیم و هم‌چنین ایستگاه را به اتمام برسانیم. هم اکنون واگن های مترو هشتگرد خریداری شده و در اختیار مترو تهران قرار گرفته است و در حال آماده سازی برای بهره برداریست.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم