بازار داغ آپارتمان های زیر ۴۰۰ میلیون تومان

بازار داغ آپارتمان های زیر ۴۰۰ میلیون تومان
هرچه به روزهای پایانی تابستان نزدیک میشویم تب و تاب جا به جایی های خانه بیشتر میشود . تعطیلی مدارس و دانشگاه ها باعث شده خانواده ها با آسودگی به جستسجوی خانه مورد نظرشان بپردازند و از طرف دیگر فرارسیدن نوبت متقاضیان تسهیلات مربوط به خانه اولی ها سبب شده تا بازار ملک های زیر 400 میلیون تومان داغ شود.

به گزارش شابش ، بررسی های میدانی حاکی از آن است که طی ۲۵ روز اخیر ۱۲ هزار و ۶۰۰ مورد خرید مسکن انجام شده که ۵۸ درصد از آپارتمان های فروخته شده یعنی در حدود ۷ هزار ۳۲۸ فقره مربوط به ملک های زیر ۴۰۰ میلیون تومان می باشد که با این مبلغ در برخی از مناطق خوب  تهران میتوان واحدهای آپارتمانی مناسب خریداری کرد . 

معاملات انجام شده بیشتر در مناطق ۲، ۵ و۲۲ بوده که این میزان حاکی از طرفداران بسیار زیاد خانه های میان متراژ در این مناطق که اغلب آنها ۱تا۲ خوابه اند و با درآمد قشر متوسط متناسب اند ، می باشد. این موضوع باعث شده سازندگانی که قصد شروع ساخت و ساز را دارند با علم بر نیاز مردم ساختمان هایی متناسب با قدرت خرید اکثریت اقشار طراحی کنند تا زودتر ساختمانی که ساخته اند را به فروش برسانند.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم