6راه آسان برای به روز بودن سایت املاک

6راه آسان برای به روز بودن سایت املاک
به روز رسانی سایت مشاور املاک ایده خوبی برای رونق کسب و کار شما است و وقت زیادی نمی گیرد.سایتی که به صورت مرتب به روز رسانی می شود برای مخاطبان و مشتری های احتمالی شما به عنوان آژانس املاک جذاب تر است و اعتماد به نفس بهتری را به شما برای کار بهتر می دهد.
شابش: قطعا شما با تغییرات تکنولوژی و اطلاعات در طول زمان رو به رو هستید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که حتما به روز رسانی سایت خود را در اولویت قرار دهید. امروز به شما 6 راه آسان برای این که سایت خود را تقریبا برای همیشه تازه و به روز نگهدارید را نشان میدهیم.

1 : از یک زمینه و تم جدید استفاده کنید
اگر شما از تم و طراحی خاصی برای وبسایت خود استفاده میکنید ، برای پیدا کردن طرح های جدید و بهتر،به صورت مداوم جستجو کنید قطعا می توانید برای بهبود بخشیدن و به روز بودن وبسایت خود از طرح ها و تم های روز استفاده کنید.امروزه تم ها و طراح هایی ایجاد شده که به راحتی بر روی موبایل و تبلت هم نمایش داده می‌شود. توجه کنید که انتخاب تم مناسب دسترسی مخاطبان شما به مطالب وبسایت‌تان را آسان تر می کند.

2: رنگ های خود را انحصاری کنید
از رنگ هایی که کار و محصول شما را یاد آور نمی شود استفاده نکنید !!
برای تاثیر بهتر بر ذهن مخاطب بهتر است رنگ خاصی را در نظر بگیرید و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی خود، آنها را بکار بگیرید. استفاده از رنگ، شما را در ذهن مخاطب ماندگار می کند.

3: راه ارتباطی با مشتری را در تمام صفحات سایت خود قرار دهید
بازدیدکنندگان وبسایت از هر جایی میتوانند از آن بازدید کنند و ممکن است هر صفحه ای نظر آنها را جلب کند و بخواهند با شما ارتباط برقرار کنند. شاید فردی یکی از صفحات دیگر غیر از صفحه تماس شما را برای دوستش ایمیل کرده باشد و بازدید کننده به آن صفحه رفته باشد، یا از طریق موتورهای جستجو به یکی از صفحات وب سایت شما آمده باشد. به همین خاطر اطلاعات تماس با خود را در تمام صفحات وبسایت قرار دهید.

4:منوی خود را بررسی و به روز کنید 
آیا تا کنون به منوی سایت خود توجه کرده اید؟ فرض کنید خریداران و فروشندگان ملک وارد سایت شما شده اند. با بررسی منو و حذف بخش های نامناسب کمک کنید تا از بازدید سایت شما نتیجه بهتری بگیرند.برخی از صفحات برای شما مهم هستند و می خواهید که بازدید کننده ها حتما به این صفحات وارد شوند پس بهتر است چیدمان منو را مرتب کنید تا دسترسی به این صفحات راحت تر صورت بگیرد. 

5 : محتوای سایت خود را برای SEO بهینه سازی کنید 
SEO در حقیقت بهینه سازی موتور جستجو است. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می‌شود که مردم از موتورهای جستجو برای دسترسی به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. بهتر است تگ ها و کلمات کلیدی و توضیحات مناسبی را برای مطالب مندرج بر روی سایت خود در نظر بگیرید. توجه داشته باشید حتما از کلماتی به عنوان کلمات کلیدی استفاده کنید که در متن وجود دارد. به این ترتیب جستجوی وبسایت شما در موتورهای جستجو آسان تر می شود.

6: مطالب و نوشته های کوتاه و مفهوم استفاده کنید.
نوشته و مطالب زیاد و بسیار ، به خصوص هنگامی که مفهوم نباشند، چندان کار آمد نیستند. بهتر است مطلب را چندین بار بخوانید و یا از دوستانتان بخواهید که یک بار مطلب را بخوانند تا اگر بخشی از آن نامفهوم است اصلاح کنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم