عادی یا غیر عادی مساله این است!

عادی یا غیر عادی مساله این است!
برخی روشها در بازار یابی روشهای عادی به حساب می آیند. از آنجا که ما به دنبال اطلاعات درباره روشهای موثر بازاریابی املاک هستیم با روشهای غیر معمول نیز برخورد می کنیم.درباره آنها بیشتر بدانید!
شابش مرجع خوبی برای کسب اطلاعات درباره نحوه بازار یابی در حوزه املاک است.ما به روز ترین مطالب در این زمینه را در اختیار شما می گذاریم. 
ما درباره روشهای موثر در بازاریابی که دنیا مورد استفاده قرار داده اطلاعات زیادی داریم و آنها را برای پیش برد و پیشرفت کار در اختیار شما قرار می دهیم . برای اطلاعات بیشتر و دریافت مطالب تخصصی در این زمینه می توانید عضو خبرنامه شابش شوید.
برخی روشها در بازار یابی روشهای عادی به حساب می آیند. از آنجا که ما به دنبال اطلاعات درباره روشهای موثر بازاریابی املاک هستیم با روشهای غیر معمول نیز برخورد می کنیم.
اینکه افراد بخواهند به صورت متفاوت عمل کنند خوب است، اما همیشه غیر عادی عمل کردن، خوب نیست. در این گزارش چند نمونه از تبلیغات غیر متعارف را بیان می کنیم تا شما خودتان در این باره قضاوت کنید!

انتشار ویدیو های خنده دار
مشاور املاکی برای بازاریابی، ویدیو های طنزی از خریداران ملک تهیه کرده و آن را درشبکه های مجازی انتشار می دهد. این ویدیو ها بازدید بالایی دارد اما، آیا شما حاضرید با چنین مشاوری وارد قرارداد خرید ملک شوید؟ شاید شما سوژه بعدی این ویدیو باشید!

عکس شخصی در بیلبورد
فردی برای تبلیغ آژانس املاک خود ، عکس خود را به عنوان مدیر ،به صورت تمام قد در بیلبورد منتشر کرده است و به جای صحبت از اطلاعات تماس آژانس برای خود تبلیغ کرده. مانند کاندیداهایی که در دوره های مختلف انتخابات شرکت می کنند. آیا شما با چنین فردی برای خرید خانه ملاقات می کنید؟

 آدرس شبکه‌های اجتماعی در تبلیغات چاپی 
ما در بررسی های خود با تبلیغاتی مواجه شدیم که مدیر آژانس آدرس صفحه خود در شبکه های اجتماعی را، روی تبلیغ چاپ کرده بود! معمولا آدرس این صفحات در تبلیغاتی استفاده می شود که بیننده بر روی آن کلیک کند و وارد صفحه مورد نظر شود! برای متون چاپی به طور معمول آدرس ایمیل و آدرس سایت را وارد می کنند درج آدرس شبکه های اجتماعی روشی غیر معمول در تبلیغات است.

بازاریابی که واقعا اثرگذار است
همه ما می‌خواهیم عملکرد بهتری در بازاریابی داشته باشیم تا خریداران، فروشندگان و مشتری های بیشتری برای آژانس پیدا کنیم و کسب و کار را پر رونق کنیم. خبر خوب این است که انتشار آگهی آژانس های املاک در شابش رایگان است و شما می توانید آگهی های خود را بدون هزینه بر سایت شابش منتشر کنید.این نوعی بازاریابی موثر است.
همچنین اعضای فعال سایت شابش، ماهانه می توانند برخی از آگهی های خود را به صورت ویژه منتشر کنند و حتی درخواست درج آگهی در شبکه های اجتماعی شابش را بدهند.این روش به افزایش مشتری های آژانس کمک می کند. 
نکته مهم دیگر اینکه مدیران آژانس برای عضویت در سایت شابش نیز هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند و تنها کافی است که فرم ثبت نام را تکمیل کنید. 
با توجه به آنچه در این گزارش به آن اشاره کردیم اگر مورد غیر عادی دیگری از تبلیغات آژانس های املاک دیده‌اید، با ما در میان بگذارید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم