قیمت خانه های نقلی تهران

قیمت خانه های نقلی تهران
خانه‌ های کوچک‌ و نقلی به طور معمول مشتریان و طرفداران زیادی دارد و بازار آن نسبت به سایر خانه‌ ها، همواره در رونق است.

این روزها نرخ اجاره به حدی بالاست که عده‌ ای را به سمت خانه‌ های نقلی برای پرداخت هزینه‌ ای کمتر کشانده است. اگرچه این خانه‌ ها بسیار کوچک هستند، اما اغلب زوج‌ های جوان به سمت اجاره این خانه‌ ها می‌ روند.

بر این اساس، خانه‌ های کوچک‌ و نقلی به طور معمول مشتریان و طرفداران زیادی دارد و بازار آن نسبت به سایر خانه‌ ها، همواره در رونق است.

بررسی وضعیت اجاره خانه‌ های کوچک‌ متراژ در مناطق مختلف تهران حاکی از آن است که برای این خانه‌ ها بسته به منطقه، از اجاره‌ های متفاوتی باید پرداخت شود؛ به طوری که برای یک خانه 50 متری در منطقه صادقیه، خیابان یاس با 11 سال سااخت باید 40 میلیون تومان بابت رهن و ماهانه 2 میلیون تومان پرداخت شود.

همچنین برای یک خانه در منطقه هاشمی، کوچه هفت‌ چنار دوم که 45 متر است، باید 40 میلیون تومان بابت رهن و ماهانه یک میلیون و 350 هزار تومان برای اجاره هزینه کرد.

در خیابان باغ صبا، خیابان کلیم‌ کاشانی یک خانه 47 متری برای اجاره، 50 میلیون تومان رهن و 400 هزار تومان اجاره ماهانه گذاشته شده است.

در خیابان فردوس، خیابان دوازدهم امام زمان نیز برای یک خانه 43 متری باید 5 میلیون تومان ودیعه و 650 هزار تومان اجاره پرداخت شود.

در خیابان جمهوری، خیابان شهید نوفلاح نیز یک خانه 38 متری را 13 میلیون و 500 هزار تومان رهن و ماهانه 700 هزار تومان اجاره گذاشته‌ اند.

در خیابان جوادیه، کوچه حسین‌ پور بابت یک خانه 39 متری باید 28 میلیون تومان رهن و ماهانه 300 هزار تومان اجاره پرداخت کرد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم