مدیرعامل لینکداین خانه خود را به فروش گذاشت

مدیرعامل لینکداین خانه خود را به فروش گذاشت
جف وینر مدیرعامل شبکه کاریابی LinkedIn، ملک اختصاصی خود را با قیمت 9 میلیون و 988 هزار دلار به فروش گذاشت.

وقتی سوابق خرید خانه را بررسی میکنیم به قدمت و اصالت آن پی میبریم. این خانه در سال 1949 ساخته شده که آخرین بار در سال 2010 به مبلغ 5.3 میلیون دلار به فروش رفته است. بنابراین اگر این ملک با مبلغ 9.9 میلیون دلار به فروش برسد، سود بسیار هنگفتی را نصیب جف وینر خواهد کرد.

همچنین با توجه به اینکه این ملک لوکس در منطقه ای شبه جزیره ای واقع شده، به راحتی میتواند به عنوان پیشنهادی وسوسه کننده خریداران را به سمت خود بکشاند.خانه جف وینر 7230 متر مساحت داشته و در زمینی به وسعت 44 هزار متر بنا شده است که شامل ساختمان اصلی و ساختمان مهمانان میباشد. طراحی خانه به نحویست که آشپزخانه سرآشپز داخل آن واقع شده و با اثاثیه ای لوکس و گران قیمت محصور شده است. مسیر آشپزخانه از طریق هال و اتاق شام قابل دسترس است و به سمت حیاط پشتی نیز راه خروج دارد.
دیگر بخشهای برجسته این خانه شامل اتاق مهمان، اتاق بازی کودکان و استودیوی هنری میباشد. استودیوی هنری 240 متر مربع مساحت دارد و میتواند با مقاصد مختلف هنری مورد استفاده قرار بگیرد. استخر شنا، زمین بازی کودکان، سالن های رختکن و فضای صرف شام که در بیرون از خانه قرار گرفته اند از دیگر نقاط جذاب این خانه هستند.

جف وینر سرمایه گذار سابق یاهو در سال 2008 با عنوان مدیر موقت به لینکداین پیوست و در سال 2009 به جایگاه مدیرعاملی شرکت دست یافت. در طول مدیریت وی، لینکداین شاهد رشد بسیار زیادی بود و سرانجام در سال 2016 و تحت مدیریت وینر، لینکداین با مبلغ 26 میلیارد دلار به مایکروسافت فروخته شد.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم