آخرین مطالب اخبار و مقالات ملک

علیرغم مصوبه مجلس، اخذ مالیات از خانه های خالی همچنان اجرا نشده است صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما به بررسی وضعیت مسکن در ایران پرداخت و صحبت خود را با انتقاد از زیرساخت های اقتصادی کشور آغاز کرد: بازار مسکن از سال 89 تا 91 دارای بیشترین رشد و تورم بود به نحوی که موسسات مالی و...
ساخت و ساز املاک توسط بانک ها متضاد با سند چشم انداز است یکی از کارشناسان تحصیل کرده حوزه مسکن طی گفتگویی از ناکارآمدی نظام مالی تامین مسکن در حوزه املاک گله کرد و این ناکارآمدی را از مهمترین معضلات حوزه املاک برشمرد.
در بازار مسکن سرمایه گذاری کنیم یا بازار دلار این روزها التهابات بازار ارز و سکه، باز هم سرمایه گذاران را دچار سردرگمی کرده است. سوالی که خیلی از شما ممکن است از خود بپرسید شاید این باشد که: بهترین بستر برای سرمایه گذاری اقتصادی کدام گزینه است؟
آخرین پیش‌ بینی از قیمت مسکن در سال ۹۷ رئیس اتحادیه مشاوران املاک آخرین پیش بینی ها از روند قیمت مسکن در سال آینده را تشریح کرد و از رایزنی با سازمان امور مالیاتی برای معافیت مستاجران از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.
چه کسانی خانه های لاکچری را میخرند؟ معاملات مسکن در دوماه پایانی سال تقریبا به اوج خود رسیده است؛ اتفاقی که همزمان با تغییر سال نو و البته گمانه زنی ها درباره آینده این بازار در سال آینده جنبش و جوش بیشتری در این بازار راه انداخته است.
اجاره‌ داری گره‌ بازار مسکن را باز می‌کند ؟ کارشناسان بازار مسکن معتقدند ترویج اجاره داری حرفه ای مسکن هیچ نقشی در کاهش قیمت مسکن نداشته و دولت به جای کاهش قیمت؛ افزایش عرضه را با تشویق به عرضه خانه خالی پیش می کشد.
افزایش معاملات خانه های قدیمی معاملات آپارتمانهای قدیمی در بهمن ماه امسال ۱۱ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش یافته است.
خرید و فروش آپارتمان در تهران آماده خروج کامل از رکود است ! تازه‌ ترین آمار از تحولات بازار مسکن نشان می‌ دهد حوزه خرید و فروش آپارتمان در تهران آماده خروج کامل از رکود است.
معاون آخوندی : گرانی مسکن شوی تبلیغاتی است معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نگرانی که برای ادامه رونق بازار مسکن وجود دارد، ادامه تلاطم ارز است، گفت: افزایش قیمت در بازار مسکن صحت ندارد و شوی تبلیغاتی برای گران کردن مسکن است.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم