آخرین مطالب اخبار و مقالات ملک

نکاتی که در معاملات مسکن باید به آنها توجه کنید در حالیکه روزانه حجم قابل توجهی از معاملات خرید و فروش آپارتمان در شهرهای مختلف منعقد می‌شود، برخی از خریداران و فروشندگان به علت رعایت نکردن برخی نکات با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند که در بلند مدت آثار جبران ناپذیری بر سرمایه آنها گذاشته است. با...
فوگری، شهری که 500 سال است نرخ اجاره بهای یکسانی دارد! امروز با یکی از عجیب ترین شهرهای جهان آشنا میشویم که 5 قرن پیش بنا شده و قدیمی ترین مجتمع مسکونی جهان لقب گرفته است. اما این تمام ماجرا نیست. فوگری 500 سال است نرخ اجاره بهای یکسانی دارد و حتی 1 درصد هم رشد قیمت نداشته است!
با هزینه‌های ساخت و ساز یک خانه در ایران آشنا شوید این روزها بسیاری از مشاورین املاک و سازندگان مسکن از افزایش قیمت ساخت و ساز گله میکنند. به همین علت برآن شدیم تا به صورت جزئی‌تری به هزینه‌های ساخت یک واحد آپارتمان در کشورمان بپردازیم. با شابش همراه باشید.
بانک‌های دلال، مالک عمده بخش مسکن هستند در سری مقالاتی که در خصوص عوامل افزایش نرخ مسکن منتشر نمودیم، اینبار به ایستگاه بانک‌های دلال میرسیم که به عقیده یکی از کارشناسان مسکن نقش زیادی را در تورم بخش املاک ایفا کرده اند. با شابش همراه باشید.
جزیره سیب‌زمینی به فروش گذاشته شد! آیا دوست دارید مالکیت کامل یک جزیره در وسط یک اقیانوس را داشته باشید؟! شاید به نظرتان خیلی رویاگونه وغیرممکن بیاید اما بهتر است بگوییم هم‌‌اکنون این آرزو دست‌یافتنی شده است!
خانه 18 میلیون دلاری در دل طبیعت امروز با یکی از خانه های روستایی خاص و متفاوت آشنا میشویم که به دور از فضای شهری و در طبیعت محض ساخته شده است. مالک این خانه خانمی به نام کاترین گویین است.
خانه ای 200 ساله در اعماق جنگل های اوتو امروز به معرفی یکی از خانه های جذاب جنگلی میپردازیم که کاملا با چوب ساخته شده و نزدیک به 200 سال از قدمت آن میگذرد. با شابش همراه باشید.
افزایش 106 برابری قیمت خانه در طول 25 سال در حالیکه این روزها موضوع انتخاب شهردار تهران همچنان داغ است و به صورت مکرر با نامزد شدن و انصراف بعضی کاندیداها مواجه میشویم، بحث سیاست های شهردار جدید در حوزه تراکم فروشی دوباره مورد توجه قرار گرفته است.
ساخت خانه سازگار با محیط زیست توسط یک زوج جوان امروز با یکی از زیبا ترین خانه های جهان آشنا میشویم که جذابیت های منحصر به فردی را درون خود گنجانده است. این خانه سیار هم اکنون در یکی از جاده های "اوکلاواها در فلوریدا" قرار گرفته و هر لحظه ممکن است به جایی دیگر نقل مکان کند!
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم