آخرین مطالب اخبار و مقالات ملک

خرید و فروش آپارتمان در تهران آماده خروج کامل از رکود است ! تازه‌ ترین آمار از تحولات بازار مسکن نشان می‌ دهد حوزه خرید و فروش آپارتمان در تهران آماده خروج کامل از رکود است.
معاون آخوندی : گرانی مسکن شوی تبلیغاتی است معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نگرانی که برای ادامه رونق بازار مسکن وجود دارد، ادامه تلاطم ارز است، گفت: افزایش قیمت در بازار مسکن صحت ندارد و شوی تبلیغاتی برای گران کردن مسکن است.
۱۸ میلیون تومان اختلاف قیمت خانه بین ارزان‌ ترین و گرانترین مناطق تهران بررسی معاملات مسکن تهران نشان میدهند که قیمت هر متر مربع آپارتمان در ارزان‌ ترین منطقه حدود ۱.۴ میلیون تومان و در گرانترین آن حدود ۱۹.۳ میلیون تومان است.
قیمت واحدهای مسکونی در محدوده طرح ترافیک رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به کاهش قیمت واحدهای مسکونی واقع در طرح ترافیک گفت: نوسانات در چهار بازار بورس، طلا، ارز و قیمت حامل‌های انرژی باعث تغییر قیمت‌ ها در بازار مسکن می‌ شود.
قیمت خانه های نقلی تهران خانه‌ های کوچک‌ و نقلی به طور معمول مشتریان و طرفداران زیادی دارد و بازار آن نسبت به سایر خانه‌ ها، همواره در رونق است.
گران‌ ترین خانه‌ های تهران کجاست؟ گزارش‌ ها نشان می‌ دهد که گران‌ ترین خانه‌ ها در منطقه یک و ارزان‌ ترین در منطقه 18 تهران است.
اجاره میلیاردی در مناطق مرفه‌ نشین پایتخت طبق بررسی فایل‌ های اجاره در دفاتر مشاورین املاک در میان کسانی که برای اجاره خانه می‌روند، کسانی هستند که بابت رهن و اجاره، حتی تا حد خرید یک خانه هزینه می‌ کنند !
نوسازی بافت‌ های فرسوده تهران از کدام منطقه آغاز می‌ شود؟ وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دوره بیغوله‌ ساختن در بیابان‌ ها و به وجود آوردن فضاهای زشت و پلشت به اتمام رسیده است گفت: امروز با شروع نوسازی بافت فرسوده محله سیروس، شاهد آغاز رویکرد ارتقای کیفیت زندگی مردم در ساخت و سازها هستیم.
جرقه رونق در بازار مسکن نرخ اوراق تسهیلات مسکن امروز در بازار سرمایه به ۷۰ هزار تومان رسید.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم