آخرین مطالب

جزییات تامین مسکن برای فرهنگیان آموزش و پرورش به دلیل تعداد بالای جمعیتی برای اعضای خود آورده ای ندارد اما تعاونی های مسکن با همکاری مسئولان آموزش و پرورش به اجرای طرح های مسکن موفق شده اند.
مسکن مهر حاشیه‌ نشینی را افزایش داد معاون ساختمان و مسکن آخوندی اظهارات چند روز پیش وزیر راه و شهرسازی درباره مسکن مهر را تکرار کرد.
قیمت اجاره خانه آرام گرفت ! نرخ‌های پیشنهادی به نرخ قطعی املاک استیجاری نزدیک شده است.
مقایسه ی قیمت مسکن در ایران و کشور های دیگر آیا مشکل مسکن در تمام شهرهای جهان گریبانگیر مردم شده است؟آیا مردم سایر پایتخت ها هم مانند اهالی تهران با مشکل مسکن مواجه هستند؟آیا صاحبخانه شدن فقط برای پایتخت نشینان در ایران آرزوست؟
توسعه شهر های میانی بهترین راه برای نوسازی بافت های فرسوده در ایران بیت الله ستاریان کارشناس حوزه بازار مسکن : توسعه شهر های میانی با همکاری بخش خصوصی بهترین راه برای نوسازی بافت های فرسوده در ایران می باشد.
بازار داغ آپارتمان های زیر ۴۰۰ میلیون تومان هرچه به روزهای پایانی تابستان نزدیک میشویم تب و تاب جا به جایی های خانه بیشتر میشود . تعطیلی مدارس و دانشگاه ها باعث شده خانواده ها با آسودگی به جستسجوی خانه مورد نظرشان بپردازند و از طرف دیگر فرارسیدن نوبت متقاضیان تسهیلات مربوط به خانه اولی ها سبب شده...
وضعیت فعلی شهرهای جدید پردیس ، پرند ، هشتگرد محسن نریمان مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت:شهر های پرند و پردیس به ترتیب حدود ۱۰۰ و ۸۵ هزار مسکن مهر داریم که در صورت اسکان خانواده ها این دو به کلان شهر تبدیل خواهند شد.
عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در مجلس از برنامه های خود دفاع کرد عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در دفاع از برنامه های خود گفت: مقابل شهر فروشی ایستادگی کردیم تا در نتیجه توقف شهرفروشی , برای افراد کم درآمد خانه فراهم شود و مشکل حاشیه نشینی حل شود.
بانک مسکن امکان گزارش گیری لحظه ای اقساط وام را فراهم کرد از طریق این سامانه دریافت کنندگان وام مسکن می توانند با محاسبه ما به التفاوت تعداد کل اقساط وام و تعداد اقساط پرداخت شده، تعداد دقیق اقساط باقی مانده را نیز محاسبه کنند و بدین ترتیب تمام گزارش های مربوط به تسهیلات در دسترسشان قرار می گیرد.
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم
بد نبود
راضی نیستم