آخرین مطالب خبرهای روز

رونق بازار با وسوسه بازپرداخت ۲۰ ساله وام مسکن احتمال تغییر شرایط وام خرید مسکن از جمله افزایش بازپرداخت اقساط مسکن مهر از ۱۲ سال به ۲۰ سال، کاهش ۲ درصدی بهره بانکی و کاهش مدت سپرده گذاری برای اخذ تسهیلات مسکن از ۱۲ ماه به ۱۰ ماه می تواند منجر به رونق بازار شود.
خداحافظی افشاکننده املاک نجومی با ساختمان دادمان یکی از افرادی که گفته می‌شود در رسانه‌ای شدن پرونده املاک نجومی نقش داشته از معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی خداحافظی کرد.
طلاق چه تاثیری بر بازار مسکن دارد؟ بر اساس صحبت های حسین عبده تبریزی هر چهار طلاق یک تقاضا در بخش مسکن اضافه می کند.
چرا ساختمان های ایرانی جوانمرگ می شوند؟ چه عواملی باعث کاهش طول عمر مفید ساختمان های ایرانی می شود؟چه کسی مسئول رسیدگی به این امر است؟
کاربری به چه معناست وچند نوع کاربری وجود دارد؟ به نحوه ی استفاده از یک ملک کاربری می گویند که با توجه به طرح تفصیلی شهرداری و بر اساس چگونگی استفاده از آن ملک و فعالیت های شهری در اطراف آن مشخص می شود.
نقشه ای متفاوت از تهران نقشه ای متفاوت از شهر تهران با ترکیب رنگ جذاب
خانه دار شدن ، رویای دست نیافتنی اکثر مردم! با توجه به پایین آمدن درآمد مردم و بالا رفتن قیمت مسکن صاحبخانه شدن زمان بسیار طولانی نیاز دارد.
آیا اقساط وام مسکن کاهش یافته؟ عباس آخوندی از برنامه های دولت برای خانه دار شدن مردم خبر داد.
گفت و گوی زنده ی تلویزیونی آقای دکتر روحانی دکتر روحانی ،روز سه شنبه هفتم شهریور ماه 1396 در یک گفت وگوی زنده ی تلویزیونی با مردم ایران برنامه های دولت دوازدهم را در زمینه های مختلف تشریح کرد.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم