آخرین مطالب خبرهای روز

مستاجران تهرانی در حال کوچ به شهرهای اطراف با توجه به افزایش نرخ اجاره بها در تهران، نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک اظهار داشت برخی اجاره نشین‌ها چاره ای جز مهاجرت به شهرهای اطراف مانند پردیس، کرج، شهریار، رودهن و....در پیش روی خود ندیده اند. این موضوع به صورت تلویحی توسط رئیس صنف مشاورین املاک...
بانک مرکزی گزارش مربوط به سبد خانوار کشور را منتشر کرد بانک مرکزی با انتشار گزارشی تفصیلی، آمار مربوط به سبد خانوار ایرانی که شامل برخی شاخصه‌های مهم اقتصادی از جمله درآمد خانوار، هزینه خانوار و همچنین وضعیت مسکن می‌شود را اعلام کرد.
آمار رهن و اجاره خانه در تهران سامانه املاک و مستغلات به تازگی جدیدترین آمار مربوط به اجاره خانه در تهران را منتشر کرده است. با شابش همراه باشید تا مروری بر نرخ اجاره بها در مناطق مختف تهران داشته باشیم.
آیا قیمت زمین از الگوی سابق تبعیت میکند؟ در ماه‌های گذشته نوعی از تقاضای خرید زمین در بازار شکل گرفت که صرفا جنبه سرمایه گذاری داشت. این مسئله باعث پرش‌های قیمتی در بازار مسکن شد و به همین دلیل مصرف کنندگان واقعی مسکن به علت کاهش قدرت خرید، از رشد قیمت ها متضرر شدند. طبق آخرین بررسی های صورت...
سامانه‌های الکترونیکی، راه حل کنترل بازار مسکن دیشب در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی وضعیت بازار مسکن و حوزه اجاره مسکن پرداخته شد و معاون دفتر برنامه ریزی وزارت شهرسازی به بیان راه حل‌های این وزارتخانه برای کنترل بازار مسکن پرداخت.
مروری بر گزارشات چهارساله بانک مرکزی در حوزه مسکن شاید موقعیت فعلی زمان مناسبی برای مرور آمارهای بازار مسکن در چهار سال گذشته باشد. با شابش همراه باشید تا مروری بر نوسانات معاملات و قیمت مسکن در چهار سال گذشته بیندازیم.
9 راه حل آخوندی برای متعادل سازی بازار مسکن وزیر راه و شهرسازی در گفتگویی با خبرگزاری های کشور از تدوین پیش نویس طرح تعادل سازی بازار مسکن خبر داد و اعلام داشت این پیش نویس با کمک کارشناسان اقتصادی تکمیل و سپس به فاز اجرایی وارد خواهد شد.
آیا قیمت ها به حالت عادی بازمیگردند؟! رئیس سازمان بازرسی کشور در حاشیه جلسه شورای عالی دفاع در نشستی خبری حاضر شده و وضعیت بازارهای اقتصادی کشور را شرح داد. وی معتقد است با جلسه ای که با سران قوا برگزار کرده، قیمت ها به زودی به حالت عادی برخواهند گشت.
وظیفه مشاورین املاک در قبال مالکان مسکن حسام عقبایی رئیس پیشین و نائب رئیس فعلی صنف مشاورین املاک تهران در نشست هفتگی خود با یک خبرگزاری از آغاز دوره رکود مسکن در هفته های آتی خبر داد و در ادامه از مشاورین املاک درخواست کرد وضعیت بازار مسکن را برای مالکان تشریح نمایند تا از افزایش قیمت جلوگیری...
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم